Home صفحه اصلی / درباره ما

درباره میزبانی

درباره میزبانی

درباره ما

امروزه فراگیریِ فناوری اطلاعات موجب دگرگونیِ جهان گردیده است. گسترش ارتباطات و تکنولوژی های رایانه‌ای و جامعه اطلاعتی حاصل از آن، نقش بسیار مهمی را در زندگی روزمره انسان ها و تحولات جهانِ امروز دارا می باشند ، به نحوی که به سختی بتوان دنیای امروز را بدون این پدیده ها تصور کرد!

تبدیل جهان به یک دهکده جهانی!”، شاید بتوان این جمله “مارشال مک لوهان” را مهمترین ثمره و دستاورد این فناوری در جهان به شمار برد، بدین معنا که مردم نقاط مختلف زمین به مثابه ساکنان یک دهکده، امکان برقراری ارتباط با یکدیگر و اطلاع از اخبار و رویدادهای جهانی را دارند. در این فرآیند کلان، پیشرفت‌های حاصله در حوزه فناوری‌های ارتباطاتی موجب زایشِ پدیده حیرت انگیز “اینترنت” گردیده است.
پیدایش اینترنت به عنوان یک ابزار ارزان و سریعِ ارتباطی، موجب دگرگونیِ اساسی در همه ی عرصه‌های گوناگون زندگی انسان گردیده و از بسیاری جهات معنا و مفهوم جدیدی به ابعاد آن بخشیده است. به عبارت دیگر اینترنت با درنوردیدن مرزهای زمان و مکان، جهان را برای همه به عرصه حضور تبدیل کرده است!

میزبانی

در این راستا “میزبانی”، با هدف توسعه و خدمت به حوزه اینترنت و فناوری اطلاعات در کشور عزیزمان شکل گرفت تا با بهره گیری از کادری متخصص و مجرب در زمینه هاستینگ و سرور همچنین با دارا بودنِ بهترین و جدیدترین تجهیزات و تکنولوژی های سخت افزاری و نرم افزاری روز دنیا بتواند نقش موثری در این عرصه ایفا کند.

خدمات ما

 • مجموعه میزبانی با ارائه خدماتی نظیر
  میزبانی وب و دامنه
  سرور اختصاصی و مجازی (Dedicated & Virtual Server)
  مدیریت پیکربندی سرور
  مشاوره در زمینه امنیت سرورهای میزبانیِ وب
  توسعه و طراحی وب
  لایسنس و برنامه نویسی
  با پشتیبانی 24 ساعته آماده پاسخگویی به نیازهای کلیه کاربران گرامی در این حوزه ها می باشد.

چرا میزبانی؟

قیمت منطقی

اکثر رقبای ما در داخل ایران هستند و به دلیل مشکلات ارزی و تحریم با واسطه اقدام به خرید سرور از دیتاسنترهای خارجی می شوند که همین موضوع سبب افزایش قیمت اولیه برای رقبای ما خواهد شد اما مجموعه ی میزبانی با قرار داشتن در خارج از کشور و حذف واسطه ها همیشه قیمت مناسب تری ( با توجه به کیفیت محصولات ارائه شده ) نسبت به رقبا دارد.

پشتیبانی حرفه ایی

ما واقعا به عبارت "همیشه آماده برای کمک" اعتقاد داریم. وقتی با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید، در واقع شما با پشتیبان حرفه ایی ارتباط برقرار میکنید، که درک بالایی از محصولات مجموعه میزبانی دارد . پشتیبان های ما به شما کمک می کنند تا راه حل مناسب برای نیازهای خود را انتخاب کنید و یا شما را در ایجاد یک وب سایت یا رفع مشکل فنی خود راهنمایی میکنند ، پشتیبان های ما همیشه در دسترس هستند تا به شما کمک کنند.

میزبانی برای همه

حضور جهانی ما به واسطه سرورهایی است که ما در سراسر جهان مستقر کرده ایم. با استفاده از این سرورها ما می توانیم بر اساس موقعیت مکانی بازار هدف مشتریان، خدماتی را به آنها ارائه دهیم که تاخیر کمتر و سرعت بهتری در بارگذاری و راندمان سرویس های خود داشته باشند .